Image


EDYTOWALNE SZABLONY CV

Szablony pozwolą Ci w krótkim czasie stworzyć profesjonalne i skuteczne CV. Dobierz odpowiedni do Twojej sytuacji zawodowej wariant i uzupełnij pola swoimi danymi.Dlaczego warto?


Skorzystasz z szablonów, które stosują moi kursanci i z powodzeniem przechodzą dzięki nim do kolejnego etapu rekrutacji.

✅ Dobierzesz odpowiedni do Twojej sytuacji zawodowej szablon: chronologiczny, kompetencyjny, oparty na osiągnięciach, mieszany, a może pod system ATS?

✅ Dzięki obszernym opisom, nie będziesz mieć wątpliwości, który z nich sprawdzi się w Twoim przypadku.

✅ Dzięki szablonom CV, szybko i łatwo uzupełnisz dokument, który zyska nową i profesjonalną oprawę. Ominie Cię walka z rozjeżdżającymi się wersami, nierównymi akapitami i źle wklejonym zdjęciem!CO OTRZYMUJESZ?


⏩ Szablony CV - 19 różnych szablonów (word, pdf, canva), które stworzyłam w takiej formie, w jakiej jako rekruter chciałabym otrzymywać w odpowiedzi na publikowaną ofertę o pracę. Szablony pozwolą skrócić czas przygotowywania dokumentu - wystarczy, że w odpowiednie rubryki wpiszesz swoje opisy.

Różnorodne układy CV i wersje kolorystyczne pozwolą Ci dobrać odpowiedni format.

Wszystkie szablony są dostępne na platformie zaraz po zakupie.

147 zł

ZAMAWIAM

Szablony CV - otrzymasz 19 edytowalnych szablonów CV w różnych wersjach i formatach. Na platformie znajdziesz dokładne opisy poszczególnych szablonów, dzięki czemu nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, który z nich powinieneś wybrać.

Na platformie znajdziesz następujące szablony:
CV przyjazne ATSom - 2 przykłady
CV chronologiczne - 4 przykłady
CV kompetencyjne - 5 przykładów
CV oparte na osiągnięciach - 4 przykłady
CV graficzne w Canvie - 4 przykłady
CV odpowiednie, gdy obawiasz się dyskryminacji ze względu na wiek.

Dzięki szablonom:
szybko stworzysz nowe CV,
wystarczy, ze przekleisz kluczowe informacje w odpowiednie sekcje,
masz pewność, że Twoje CV będzie przygotowane według najlepszych standardów, panujących dziś na rynku pracy,
zastosujesz odpowiedni format i układ CV, który da Ci przewagę w procesie rekrutacji,
przygotujesz CV na bazie moich długoletnich doświadczeń - z takich szablonów korzystają moi klienci, którzy z powodzeniem zmienili pracę,
Twoje CV wyróżni się wśród innych jakością, nowoczesnością i profesjonalizmem, a to zdecydowanie zwiększy Twoje szanse na realizację zawodowego celu.

IconIconIconIconIconIconIconIconIconIconIconIcon

MASZ PYTANIA?

Agnieszka Bełz

CEO Skillwalker, Talent Hunter, Strateg, Przedsiębiorca, Rekruter, Doradca Klienta, Mentor & Trener, Prelegent. Przewodnik po rynku pracy. Uważny słuchacz i obserwator. Specjalizuje się w doborach personalnych opartych na dopasowaniu naturalnych talentów oraz w świadomym zarządzaniu karierą zawodową. Urodzona optymistka 😀

Agnieszka Szymańska

Business Partner w Skillwalker. Doradca Klienta z ponad 15 letnim doświadczeniem w obszarze rekrutacji. Umiejętnie łączy wiedzę z zakresu sprzedaży, zarządzania i digital marketingu do tworzenia skutecznych procesów. Rekrutacja to sprzedaż, dlatego wierzy, że takie spojrzenie pozwala osiągać ponadprzeciętne rezultaty.

BEZPOŚREDNI KONTAKT